Notebook

dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s HP Pavilion dv6899. Přemýšlím, že si ho koupím na vysokou, protože mě zaujal nejen vzhledově ale i kubaturou. Jediné nad čím váhám, jestli je schopnej přežít každodenní přenášení. Slyšel jsem že se u něj rychle opotřebují klouby. Nevíte někdo co je na tom pravdy?

Odpovědi na otázku

No vzhladom na to ze je to pavilion tak neni moc vhodny na caste prenasanie,ale mal by to prezit

- ja na vyske prenasam ntb akurat tak ked idem z a na intrak

Já si před pár dny koupil HP Pavilion dv5-1060 a zatím jsem spokojenej. Rozjedu na něm i nejnovější hry. Je pravda, že neni pevnej jako notebooky např. z hořčíkových slitin (když máčknu na víko, tak se malinko prohne), ale myslim, že přenášení každý týden v brašně snad přežije. Za tuhle cenu bys měl nějaké to Lenovo, Dell nebo Sony Vaio, ale pouze s integrovanou grafikou a na ní si hry nezahraješ. Pokud bys chtěl něco líp zpracovanýho a navíc výkonnýho, tak bys musel přihodit minimálně 10-15 tisíc.

nad lenovem jsem původně taky přemýšlel, ale pak mě zaujal ten pavilion. navic na hpmarktu je ve slevě. a v součtu se slevou přesi isic kartu vychází na 21tis. takže jsem v pokušení ho vzít

Na HPmarketu už ho bohužel nemají (podle vyjádření HP prý už ani nebude, prý na něj není forecast, tj. výhled prodeje v příštích letech, ale podle mě je to blbost, všude na světě se prodává dobře a všichni si ho chválí), už je jen na Alze cca za 24500,-.