Notebook

Dobrý den.Chtěl bych si pořídit notebook HP nebo MSI ale mám jednu obavu.Chtěl bych se zeptat jak dlouho vydrží baterie notebooku v letech.Nechtěl bych si koupit špičkový notebook a pak jej vyhodit protože mi dosloužila baterie.Bylo by možno v tomto případě koupit novou nebo jak by se to řešilo.Děkuji mnohokrát.

Odpovědi na otázku

Nove baterie jsou bezne k dostani i na nekolik let stare notebooky. Dalsim resenim (levnejsim) je repase baterie - vymeni se clanky za nove. Podminkou je fungujici elektronika v baterii.

Baterka vydrží tak 2 - 3 roky (při dobrém zacházení). Pak se dá koupit nová, buď originál nebo neoriginál Nebo taky repasovat. Zjistil jsem, že někdy vyjde repase dráž nebo se na ni musí čekat hodně dlouho.