» Poradna » Notebooky

Notebook se zapne a hned se vipne

Mám problém mám notebook a pokazila se nabíječka jenže dnes je už spravená takže sem ji zapojil a svítí jak má tak sem zapl notebook jede tak 2 vteřiny a vipnese nevím čím toje notebook nešel aspoň 3dny a teď kdyš sem ho znovu zapojil tak svítí normálně že seto nabíjí a zapnu hned se to vypne jediné co sem vyčetl za ty 2 vteřiny co notebook byl zapli jeto že se načítá nějaká oprava a pak se to hned vyplo blbí je ze se už nenačte a ní ta obrazovka jak tam je napsaný že se načítá ňeaká ta oprava byl bych moc rád zapomoc

Odpovědi na otázku

Je mezi přítomnými překladatel?

Co na tom nechápete notebook zapnu a hned se vipne

Měl jsem na mysli překladatele z jazyka tvého kmene do češtiny. Tímto se asi sotva kdo bude prokousávat.

Však to ani není věta, nevidím tam ani tečku, žádná interpunkce prostě nic a některé slova fakt nechápu. Už jen na slovo vteřina jsem alergický, když to někdo zaměňuje se sekundou. Tady máš link, to ti pomůžehttps://cs.wiktionary.org/wiki/vypnout

Ale aby si neřekl. Tak opravdu jen hádám z toho co jsi tu vyplodil a čemu jsem trochu porozuměl. Pravděpodobně ti poprvé notebook zhasl, když se ,,možná" instalovaly nové aktualizace. Koupil sis nebo opravil napájecí adaptér. Zapojil, ale windows už máš nabořený a neproběhne ani oprava.1) Pkusit se dostat do biosu.2) Pokud se tam dostaneš v pořádku, musíš reinstalovat win.3) Pokud ti to nevydrží ani v biosu, musíš jít za odborníkem co vyzkouší ten adaptér nebo popřípadě prohlédne notebook.

Vipne??? Vrať se do školy puberťáku.

Jo jo, jake i nebo y napise je zrejme ciste nahodne...

Zavedl nový styl psaní.... jedním vrzem...... (alternatíva k jedním dechem )

"Dobrý den ve spolek, mám problém s mým notebookem. Pokažená nabíječka je už po opravě, tak jsem jí zkusil zapojit. Svítila jak má, tak jsem spustil notebook. Ten se však po 2 sekundách běhu vypne."Následují nepodstatné informace a žádost o radu.Petře, pošli nám ještě co přesně za notebook máš, bude na něm štítek. Taky nám hezky pomalu napiš, proč se "nabíječka" pokazila a kdo to opravoval a tak.

Ty si profesionalny porno herec, alebo preco takto jebes cesky jazyk?

Rekl bych ze nekdo prijel zpatky z anglie...

Spíš z Afriky, a třeba se tam i narodil.

Negramotov navrat

Kdyš mašrozbiti notebook vezmihoa jeť doser visu.

Notebook se nepřipojuje na nabíječku ale na napětový zdroj zpravidla 19Volt s tvrdostí kolem 3A. Doporučuji notebook hodit do servisu, proto že jsi laik a hovno tomu rozumíš. Profík by v první řadě vytáhl žárovku a otestoval tvrdost zdroje. Pokud by nebyla chyba tam, kuchnul by notebook s měřákem v ruce .... schemat na internetu je dost. Taky proměřit Lionku...jestli není na nule.