» Poradna » Notebooky

Notebook se vybil během aktualizace a nejde zapnout

Dobrý den, dnes jsem zapla notebook a nejdál jsem se dostala k načtení loga Acer. Potom na mě vyskočilo okno: "Instalaci systému Windows nebylo možné dokončit. Chcete-li system Windows nainstalovat do tohoto počítače, restartujte instalaci". Takže dost pravděpodobně se včera začal sám aktualizovat a během toho se vypnul. Co teď. Když to vyskakovaci okno potvrdim, restartujese to, ale je to to stejné. Nepustí mě to ani do nouzového režimu když mačkám F8. Budu vděčná za jakoukoli pomoc.

Odpovědi na otázku

Zapni počítač a během najíždění OS jej natvrdo několikrát vypni podržením tlačítka power. Po několika pokusech ti najede modrá obrazovka, kde můžeš zkusit nějaké ty kejkle s obnovením:http://www.eopcservis.cz/jak-odinstalovat-windows1...

Děkuju, funguje to, zachranil jste mi život.