» Poradna » Notebooky

Notebook se sekne kdy ma malo pameti pouzitelne

Zdravim.Mam docela a velky problem s pameti ram v notebooku a strasne me to uz sere jak se notebook zacne sekat jak nezvlada dalsi spustene aplikace v ntb.Mam zaplou hru world of warcraft a pustim komunikacni server discord a wowko se nehorazne sekne ve hre bzuci zvuk a pc je sekli a hra je sekla tak ze musim cekat nez se notebook seklej da znova do pohybu...mam windows 10 a wowko zabere 1400 mb pameti a winodws si take veme dost pameti a zbiva mi bez toho pusteneho programu 700 mb volnych ....mam v ntb 8 gb pameti ale pouzitelne je jen 3.4 gb at jsem to zkousel v ntb nastavit na maximum pameti tak po ulozeni je tam nula a lze jen nastavit pamet do 4000 mb...ale je tam pak pouzitelne jen .2.9 bg ..ve spravci uloh je ta zbyla pamet z 8 gb rezervovana hardverem a ani nepomohlo nastaveni strankovaci pameti ...bud je nekde neco vadneho zakladni deska a nebo cokoliv jineho...jak tohle vyresit ....diky za vase rady

Odpovědi na otázku

Jaký noťas to je ?

Je to notebook lenovo AMD A8-7100 4 jádra 3,00GHz, 8GB RAM, 1TB HDD, HD 15,6" LED 1366x768, AMD Radeon R5 Graphics + AMD Radeon R6 M255DX - 2GB, WiFi, Bluetooth 4.0, HD webkamera, čtečka karet, HDMI, USB 3.0, Windows 10

jeste co tak ja koukam ve spravci zarizeni pameti je napsano u rezervovano hardvarem pamet vyhrazena pro pouziti systemem BIOS a nekterymi ovladaci pro dalsi periferni zarizeni .....

Jen zmínka - i breberky žerou pamět, (z něčeho žít musí)

řiká ten co má Linux