» Poradna » Notebooky

Notebook se seká už při prvním spuštění. Restart a funguje v pohodě.

Dobrý den,rád bych se zeptal, jestli se někdo nesetkal s podobným problémem, nebo po případě, jestli někdo nezná příčinu. Notebook jsem si objednal přes portál digiboss. Jedná se o acer nitro 5 AN5-42. Myslím si, že jde poměrně o slušný herní notebook. Seká se po prvním spuštění, a když ho restartuju tak funguje velmi dobře. Ovladače grafiky a ostatní ovladače mám stažené. Opravdu nevím, vyměňoval jsem i HDD disk za SSD disk. Nemáte někdo nějakou radu, moc prosím.

Odpovědi na otázku

Pokud je nový, tak se po spuštění začnou stahovat a instalovat aktualizace, případně rovnou nová verze OS. To může v některých případech velmi vytěžovat celý systém. Preventivně otestuj paměť RAM a udělej povrchový test všech disků.https://www.memtest86.com/https://www.hdtune.com/files/hdtune_255.exe

Pokud ho nemáš dýl jak 14 dní, tak bych ho vratil a koupil jiný. Nemá smysl se sním trápit. Ma fungovat bezproblemu uz po koupi

Přesně tenhle problém jsem měl i jáNotebook jsem dal do Aceru reklamovat v zaruce