» Poradna » Notebooky

Notebook se sám zapne 2 hodiny po zavření víka

Ahoj.. mám notebook Acer. Po zavření víka se cca za 2 hodiny opět sám zapne a zůstane zapnutý až do rána, než k němu opět usednu. NTB mám celou dobu připojený k elektrické síti. Nedá se s tím něco dělat? Už jsem si zkoušela pohrát s časy aktivního používání NTB, ale žádná změna nenastala. Problém by sice vyřešilo vypínání NTB, ale to je dosti nepohodlné. Díky za vaše reakce.

Odpovědi na otázku

Ahojmal som presne ten isty problem.Zistit preco sa zapol sa da jednoducho cez CMD prikaz:powercfg –lastwakePravdepodobne bude stacit zakazat automaticke zapinanie ked je stale zapojeny do el. siete.Postup (Solution 2 – Disable wake timers) je tu:https://windowsreport.com/windows-8-1-laptop-wakes-...

děkuji za tip. Zkoušela jsem ten powercfg -lastwake, ale vrací mi to zprávu: Wake history count - 0. Četla jsem ten článek a zatím jsem objevila něco v Možnostech napájení, kde jsem zakázala spouštění časovačů z režimu spánku. Snad toto nastavení bude dostačující. Moc díky, snad to už bude OK.