» Poradna » Notebooky

Notebook se po aktualizaci nenačte

Dobrý den můj notebook HP pavilion dv7 se po dnešní nejnovější aktualizaci Windows 10 nenacte. Při aktualizaci nastala nějaká chyba takže se notebook rozhodl o obnovu předchozí aktualizace místo toho pokaždé když se pokusím notebook zapnout vidím logo Windows jak načítá a následně se objeví černá obrazovka problikne na ni bílý rámeček a potom se na nové černé obrazovce uprostřed dole objeví "Probíhá pokus o obnovení instalace" text se během vteřiny změní na "Obnovování vaší předchozí instalace Windows" hned potom se objeví HP logo a pomocí escapu možnost přístupu do startup menu. Všechny tyto kroky se po sobě neustále opakuji dokud nevypnu počítač. Při opakovaném spuštění se děje to stejné. Za každou radu bych byl moc vděčný.

Odpovědi na otázku

Zřejmě jsi nepochopil, že se lednové KB na téma opravy chyb CPU Intel MS nepovedly. Zapomněl jsi včas zakázat MS WU.Co s tím?1) Boot ze záchranného média.2) Připojení externího média se zálohou OS.3) Obnova zdravého stavu OS ze zálohy.

Myslíte že by jste mi mohl pomoci i s mými dalšími otázkami? Děkuji.

Pokud není záloha tak reinstall.

Bohuzel jsem nemel zakázané aktualizace. Vždy jsem pouze dal nainstalovat později byla to velká chyba :/. Nicméně je už pozdě. Nějakým způsobem se mi podařilo dostat do nějakého menu (vůbec netuším jak) ve kterém byl na výběr obnovy ze záloh, tovární nastavení bitové kopie a ještě něco bohužel žádné z nedestruktivnich možnosti nejde při přemýšlení co budu dělat se mi počítač vypnul a já nevím jak se dostat zpět do tohoto menu tudíž nemám možnost ani reinstalace. Moje otázka tedy teď zní jak se dostat do tohoto menu nebo jak reinstalovat ze startup menu nemůžu to tam nikde najít.

Ještě doplním jak jsem aktualizace neměl zakázané a zapnul jsem počítač a odešel od něj tak se po 30 minutách spustila automatická aktualizace.

Mělo by se jednat o nabídku "Prostředí a nástroje pro opravu systému" restartem pomocí Shiftu se mi ji nedaří vyvolat a ani při startu pomocí shift+f8 nejde jsou i nějaké další možnosti?