» Poradna » Notebooky

Notebook se nezapne

Zdravím, mám problém s mým notebookem.Včera se mi zasekl a já ho restartoval. Potom jsem ho znovu zapnul a asi dvacetkrát pípne (nejde to zpočítat, pipa strašně rychle) a rozsvítí se pouze černá obrazovka. Vím, že se ntb zasekne, protože když zmáčknu F2 nebo F10 tak to napíše text vlevo dole a dal nic.Zkusil jsem ho nechat hodinu běžet a žádná změna.Přikládám video problému: https://youtu.be/aKAR5Il1w_8Nevíte někdo prosím nějakou radu?Diky.

Odpovědi na otázku

Pípanie môže znamenať veľa vecí ide o to akým spôsobom pípe. Pípanie môže oznamovať vadnú RAM napríklad. Ide ti spustiť aspoň do BIOSu?

Ramku jsem zkusil vyndat a zandat.Do BIOSu se nedostanu, protože když stisknu F10 tak ntb zamrzne.

Teraz si niesom istý či BIOS funguje aj bez RAM. skús ich vybrať a spustiť BIOS bez RAM.

Dik, když vyndam RAM a zapnu tak bliká dioda u Caps Locku, větráček neběži a obraz se vůbec nerozsviti a do BIOSu se tím pádem nedostanu.

Tak fakt neviem skus potom vybrať Disk a zapnúť ho bez neho do BIOSu a ak ani to nepôjde už jedine reklamovať. Ak je ešte v záruke určite by som ho dal reklamovať.

1. odpoj napájecí kabel 2. vyndej baterii 3. podrž tlačítko napájení pomalu počítej do 30 a pak pusť. 4. zapoj napájecí šňůru (baterii nech vyndanou) stiskni tlačítko napájení. a dál uvidíš, ještě jsem to nikdy nemusel použít, ale vyzkoušej

Diky,zkusil jsem, ale nepomohlo. :(

Co si ještě doma opravuješ sám? Na co je servis?

zmáčkni F2

řekl bych že notebook je rozbity

vaú Filip je odborník na slovo vzatý, na to bych nepřišel