» Poradna » Notebooky

Notebook se nepřipojí na wifi

Mám asi 7 let starý notebook Lenovo a poslední dobou se připojím na notebook pouze když mám notebook nad routerem, jakmile přesunu notebooku do druhé strany místnosti, tak se wifi odpojí, a píše to že byl přístup k síti zamítnut a nepřipojím se. Router už jsem restartovala, změnila jsem název sítě i heslo, ale bohužel nepomohlo to. Nevíte čím, by to mohlo být. Nebo co proto udělat? Mobil se mi připojí po celém bytě.

Odpovědi na otázku

najprv to treba vyskusat na inom wifi routri.. Ak bude problem v notebooku, tak to moze byt napr. odpojeny kablik anteny z wifi karty. Zober to do servisu

Tipuji na zlomený nebo odpojený kabel antény.Stane se jak se otevírá a zavírá víko notebooku.