» Poradna » Web a internet

Notebook se nepřipojí k wifi síti

Dobrý den, z ničeho nic nešel internet, píše mi to "bez internetu".Restartovala jsem notebook, ale nepomohlo to. Ostatní zařízení fungují normálně. Když jsem zkusila notebook připojit na hotspot z mobilu, psalo to také "bez internetu". Nevím co s tím. Prosím o radu. Anna

Odpovědi na otázku

Pise ze nefunguje a nebo to pripojeni opravdu nefunguje?cmd, ipconfig -all

Jakože u ikony dole je žlutý trojúhelník. A když dám poradce při potížích, tak mi to píše "Adaptér Wi-Fi nemá platnou konfiguraci protokolu IP." V příkazovém řádku jsem zkoušela ipconfig/release ipconfig/renew ipconfig/flushdns, ale nefunguje to.

Nemáš náhodou na WiFi adaptéri (Nastavenia) nastavené pevné hodnoty?Príklad:http://www.jiribrejcha.net/wp-content/uploads/2009/0... Ak áno, nastav na Automaticky. Router však musí mať zapnuté DHCP.

Jak zjistím, že má router zapnuté DHCP?

Pouzij Ipconfig -all. A dej sem výpis.

Když to předtím šlo, tak se nastavení nic nezměnilo, zkus restart Routeru nebo modemu, nevím jakého máš poskytovatele