Notebook se nenabijí

Dobrý den. Mám notebook ASUS N60DP-JX012X - http://www.alza.cz/asus-n60dp-jx012x-d147629... Mám ho již 3 roky a musím zaklepat, že skoro až do teď byl bez sebemenších problémů. Akorát občas baterie v systému ohlásila, že je třeba jí v budoucnu vyměnit. Občas se přes ní objevil takový křížek. Tento problém vždycky vyřešil restart nebo vyjmout a znova zasunout baterii.Teď někdy v pátek mi notebook přestal reagovat na to, že je připojený adaptérem do sítě. Na adaptéru svítila kontrolka ale na notebooku už ne. Ale notebook normálně fungoval, akorát se nenabíjel a vybil se. Po vybití už nešel nahodit vůbec. Ještě v ten den jsem ho odvezl do jednoho servisu, kde jsem měl dřív i svůj deskop.Včera jsem si ho tam vyzvedl a nějakou dobu normálně fungoval. Ovšem po uspání ten problém nastal nanovo. Po probuzení se notebook znova nenabíjel. Zkoušel jsem i jiné elektrické zásuvky v domě. Problém pořád přetrvává. Nejde pustit ani po vyjmutí baterie, takže problém asi nebude ve špatné baterii.Nevím jestli se vůbec vyplatí ho znova někam do servisu dávat a nebo koupit novou baterii a adaptér, abych ten problém nemusel pak řešit znova a akorát budu zbytečně vyhazovat peníze. Nemá někdo podobný problém s notebookem??

Odpovědi na otázku

Jinak v tom servisu mi řekli, že byl notebook přehřátý a kompletně mi ho rozebrali a vyčistili. Podle nich by se už neměl přehřívat. Můj názor je, že problém bude asi v něčem jiném. Zpátky do toho servisu ho už dávat nebudu. Akorát by argumentovali, že mi ho dávali v pořádku a že je chyba asi u mě, když jim tam normálně fungoval a musel bych znova platit a problém by se možná ani nevyřešil.

Na opravu je záruka, tuším, že 6 měsíců. Takže reklamovat opravu a to tak, že NB tam odneseš i s adaptérem.

Poskozeny, prelomeny kablik od napajeciho zdroje. Uvolneny, zlomeny nebo jinak poskozeny napajeci konektor v laptopu. Pripoj a zkus s nim hybat, jestli se LED nerozsviti v nektere poloze.