» Poradna » Notebooky

Notebook se nechce zapnout

Ahoj, potřebuju pomoc. Mám notebook Lenovo Yoga a najednou se mi sám od sebe vypnul. Už je to den od toho, co se vypnul a nic nefunguje. Zkoušela jsem ho dát do nabíječky ale nepomohlo to, zkoušela jsem držet i na několik minut tlačítko pro zapnutí a nic. Notebook mám od letošních Vánoc. Vždy, když zmáčknu tlačítko pro zapnutí, třikrát zabliká červené světýlko na straně notebooku. Prosím pomožte😭

Odpovědi na otázku

Poradím - vezměte NTB, zabalte do krabice, odneste k prodejci a řekněte: "prosím reklamovat".

Nic víc asi udělat nejde. Zbývá servis a reklamace.

Pomožou ti u prodejce nebo v autorizovaném servisu. Je to v záruce.