Notebook se nechce připojit k wifi

Dobrý den, prosím nevíte někdo proč se mi nechce NTB připojit na wifi? Wifi vidí, ale u ikony je žlutý trojúhelník a píše bez internetu-zabezpečeno.Kupoval jsem nový router od TP-link Archer C6, všechno fungovalo v pohodě, ale po cca týdnu zničeho nic se to přihodilo.Telefony i ostatni NTB se připojí bez problému.Přes kabel jede internet v pohodě.ovladače jsem zkoušel nainstalovat znovu, ale bez úspěchu.Notebook je MSI GL 8RC OS Win 10, posílám výpis z příkazového řádku po napsání IPCONFIG /ALL.Windows IP Configurationhttps://pastebin.com/cPDbRYkipředem moc díky za radu a ochotu//Upraven nesmyslný titulek (mail) a zkráceno odkazem.//

Odpovědi na otázku

Jak jsi přišel k adrese DNS 10.10.10.1? Čekal bych 192.168.254.1 Nemáš DNS někde pevně dané? Podívej se na nastavení síťové karty.

Nikde jsem nic takovýho nenastavoval, všechno je nastavený na automatiku, takže přiřazeno automaticky.Ručně se to dá v nastavit v NTB nebo Routeru?Potřeboval bych navézt kde hledat.Mrknu na to jak dojedu večer z práce

A ty ostatní nb mají jaký výpis?

Ze by pomoci DHCP?

Zkus na notebook smazat wifi profil a nastavit/pridat jej znovu

Beze změny

Přikládám výpis z NTB kterej se normálně připojí.Je to asus a os Win7C:\Users\NB>IPCONFIG /ALLKonfigurace protokolu IP systému Windows Název hostitele . . . . . . . . . : NB-PC Primární přípona DNS. . . . . . . : Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridní Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne WINS Proxy povoleno . . . . . . . : NeAdaptér bezdrátové sítě LAN Bezdrátové připojení k síti: Přípona DNS podle připojení . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Síťový adaptér Broadcom 802.11n Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : B8-EE-65-A2-3D-8E Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatická konfigurace povolena : Ano Místní IPv6 adresa v rámci propojení . . . : fe80::f0a9:a519:3bab:c6c7%16(Prferované) Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.254.247(Preferované) Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0 Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 18. července 2019 19:57:24 Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 18. července 2019 20:57:23 Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.254.1 Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.254.1 IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 364441189 DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-22-66-6E-55-10-C3-7B-B1-CC-6 Servery DNS . . . . . . . . . . . : 10.10.10.1 Rozhraní NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : PovolenoAdaptér sítě Ethernet Síťové připojení Bluetooth: Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno Přípona DNS podle připojení . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Zařízení Bluetooth (síť PAN) Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 28-E3-47-93-7C-AF Protokol DHCP povolen . . Ukázat celý příspěvek