» Poradna » Notebooky

Notebook se načte funguje asi 5 min a pak černá obrazovka

Mám problém notebook se načte a po 5 minutách vyhodí černou obrazový jednu i blues ren kde byla napsáno video scheduler internal error nebo tak něco. Prosím pomôžte my někdo. Pardon za gramatické chyby.

Odpovědi na otázku

to je jednoduche. Najskor pozri, ci sa nezahrieva, potom skus nainstalovat cisty OS na novy/urcite dobry SSD a do tretice vymen RAM. To je vsetko, co s tym mozes spravit pred vyhodenim do elektroodpadu, alebo teda autorizovany servis.

Viměnil jsem HDD za ssd a nepomohlo a ram jsem taky měnil.

tak to bud posli do autorizovaneho servisu, alebo do elektroodpadu. Nic viac s tym nenarobis

....a taky se nauč češtinu! Viměnil?

Poslal jsem to prej do nejlepšího servisu v okolí prej to spravili ale dělá to stejná chybu

Tak si nech vrátit peníze. A kdyz ti to neopravila nej firma co to měla v ruce, jak ti mame pomoct my, co ani nevime jaky ntb. Premyslej

Vzhledem k chybové hlášce bych začal instalací nejnovějších ovladačů grafické karty ze stránek výrobce, tj. třeba Intelu ...

Najnovšie ovladače môžu byť ten problém. Nie raz mi na staršom železe robievali vrásky. Ja by som to skúsil s ovladačmi, ktoré ponúka výrobca na stránke supportu pre ten model notebooku. Prípadne na ntb nahodit linux a skúsiť ho používať chvílu s linuxom. Nech má univerzálne linuxové ovladače.

To je sice hezké, že se omlouváš za gramatické chyby, ale ty tam máš hlavně pravopisné chyby. A k tomu překlepy. Celkově píšeš jak Tatar. To vážně nejde líp?

Tu chybu na BSOD (té modré obrazovce a její kód stačí) by to chtělo opsat, vyfotit a napsat nám, ta totiž může ukázat kde je problém.