» Poradna » Notebooky

Notebook se nabijí, ale nenabíjí

Ahoj, mám tu maličký problém s notebookem, který bych pokud možné vyřešil.Předevčírem jsem si s plně nabitou baterkou prohlížel internet, díval se na filmy, atd. Baterka se vybila a tak jsem dal notebook přes noc nabíjet. Příští den se zase dívám a podívám se na baterku či není čas nabít a je na 0% nabitá. Bylo mi to jaksi divné a tak jsem jí vypojil a notebook se okamžitě vypl. LED při nabíjení svítí ale nezájem jak dlouho na víc jak nulu se to nenabije. Je možné že je moje baterka KO?

Odpovědi na otázku

Sežeň si novou baterku

podle mne ti nejspíš odešla baterka. Nabíječka nejspíš funguje, ale baterka už ne.

Určitě je problém v baterii - kup novou.