» Poradna » Notebooky

Notebook sa restartuje už 4 hodiny

Zdravim, mám notebook umax visionbook 14wi s Windowsom 10, doteraz s ním neboli žiadne problémy, ale dnes som(chcel som ho vypnúť, ale to je jedno) normálne restartoval cez štart a restartuje sa už 4 hodiny, nedá sa vypnúť ani tlacitkom na vypínanie keď ho podrzim, tak to po chvíli len preblikne a stále t svieti modrá obrazovka "restartuje sa". Nemám ho ani ako zapnúť/vypnúť, keďže to je taký ten lacný notebook so vstavanou batériou. Neviete mi prosím vás poradiť v čom je problém? Nikdy som sa s ničím takýmto nestretol, dakujem.

Odpovědi na otázku

Tak to asi budeš muset počkat až se vybije baterka. Zda se pak vzpamatuje. Jestli ne tak návštěva servisu.

Diky za snahu, nakoniec, keď som asi fakt dobrú minútu držal tlacitko na vypnutie, tak sa to vyplo a ide všetko ako má

Taky se mi občas zasekla nějakâ aktualizace. A teď co s tím. Ale Microsoft by měl přece počítat s možností, že může nastat nějakâ nehoda. Jejda, vypadl proud.

Prosím pomoc s notebookom umax visionbook reštartu je sa mi už 4 dni furt keď ho zap nem tablika