» Poradna » Notebooky

Notebook sa nechce zapnúť

Dobrý deň , mám taký "menší" problémRaz sa mi omylom prethla nabíjačka od ntb takže som drôt spojil a NEzaizoloval lenže ntb sa pri nabíjaní zhoršil výkon presnejšie pri hre Gta: SAMP 😁 a tak som ju zaizoloval(nespájkoval som) a tak zo zvedavosti som úplne rozobral ntb a znovu zložil a teraz sa ntb zapne len keď nemá zo spodu nasadený kryt ,je položený zadnou stranou monitora na stole a nenabíja sa.Ak mám napríklad na ntb spodný kryt(alebo je položený zadnou stranou monitora alebo sa nabíja) tak sa ledky Capslock atď rozsvietia ,ale hdd a vetrák nie je počuťNotebook je značky ASUS K50INVopred ďakujem za odpoveď .

Odpovědi na otázku

Daj to radšej do servisu, pretože svojou lajdáckosťou si v ňom niečo pekne doyebal. A tipujem si - v NB blok napájania. A pre budúcnosť - ak niečo opravuješ s elektrinou - je dôležité IZOLOVAŤ a riadne spojiť - amatérske spojenie drôtov skrútením nie je práve najmúdrejšie riešenie.

Co bys chtel po howenku, jaky pan takove akce. Dat mu do ruky hrabe misto pocitace tam nic nepretrhne

Vážně?Přetrhl jsi kabel od nabíječky? Jak?Vyřešil jsi to tím že jsi ten drát prostě spojil? Jsi normální?To že jsi ho nezaizoloval ti zhoršilo výkon hry? Proč myslíš?Tak jsi jí zaizoloval? Lepší než to nechat otevřený ale zase proboha proč?Vyřešil jsi to tím že jsi rozebral notebook? To už je diagnóza.¨Prostě jsi ho špatně složil. Tak ho znovu rozeber a udělej to znova a pořádně. A když ti stejně nepůjde tak se s ním rozluč. On bude jenom rád.A když to půjde tak proboha kup novou nabíječku.

Jak jste prosím dospěl k úvaze, že pro opravení přetrženého nabíjecího kabelu je potřeba rozebrat celý notebook? Děláte takové věci běžně?