» Poradna » Notebooky

Notebook s stolní počítačem

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli můžu Z rozbitýho notebooku ty věci jako základní deska procesor A chladič atd můžu dát do stolního počítače?Děkuju za odpověď

Odpovědi na otázku

Kromě disku prakticky nic.

Nic az na ten disk. (Jedna se o uplne jine = nekompatibilni dily.)A ani to ve vetsine pripadu neni dobry napad (zalezi, jaky disk v tom je; v pripade SSD to nemusi byt nesmyslna akce, u klasickeho HDD je to hovadina).

Dať určite mlžeš , ak máš ďaleko na zberný dvor. Potom kupuj BIG case , aby si mal miesto aj pre andulku .

Nemusis. Dej to do krabice od bot a z boku pripoj dva 120mm ventilatory (s externim napajenim). :D

Jestli jsi z Phy, mozna bych to od tebe za dve piva vzal, pokud z toho pujde neco zajimavyho vykuchat. Co je to zac?