» Poradna » Notebooky

Notebook s nejlepsim chlazenim

Dobry den chci se zeptat jaky notebook ma podle vas nejlepe uspusobene chlazeni jde mi o konfiguraci dell inspiron 15 7000 gaming i7 7700hq 1060 6gb max q nebo bez max q. Cenove do 40k dekuji :)

Odpovědi na otázku

Koukam ze jsem blbec a napsal jsem to nesrozumitelne zajima me ta konfigurace ale klidne v heliosu nebo lenovu nebo hp nevim jaky si vybrat ale rad bych sel do dellu potrebuji ho na obcasne hrani na poradne hrani mam kompa s poradnym vykonem ale sem tam proste jezdim daleko od nej :)

Do 40kk je to na jedno kopyto.Nej chlazení mají modely MSI GT73(75) ,Asus G703 a Acer Predator Helios 500 atd.Ceny od 50tis výše.