» Poradna » Notebooky

Notebook pruhy při zaklapnutí víka

Dobrý den, Mám Dell inspiron 7000 gaming a od aktualizace Windows 10 tak, když dám notebook do režimu spánku a následně ho proberu tak se objeví pruhy a nic nefunguje a musím ho natvrdo vypnout. Zkoušel jsem obnovit tovární nastavení ale nezabralo to. Ovšem tento počítač potřebuju ke studiu, takže bych byl rád kdyby reklamace byla jako poslední možnost. Děkuji. Milan Jiříček

Odpovědi na otázku

Tak studuj jak ho opravit.Studente.

Dobrý den, snážím se tento problém opravit dva dny a stále se nedaří. Pokud si chcete s tohoto utahovat tak běžte komentovat fb. Od toho je poradna aby se lidi zeptali. Děkuji

Mě to dělá taky, po poslední aktualizaci windows 10 to hapruje. Úplně stejně: režim spánku, probudí se = pruhovaná obrazovka jako error ze starých her. Nejde nic dělat, musím natvrdo vypnout.

Dělá to pokaždý nebo jen někdy.Dělá to i když ho dáš do režimu spánku přes menu start aniž bys manipuloval s víkem?Možná je to špatnej kontakt mezi displejem a deskou, ale pokud by to dělal i přes menu start tak to tím není. Bylo by potřeba ho rozdělat a zkontrolovat zastrčení konektoru. Návody na youtube. Pokud je ale v záruce tak to samozdřejmě nedělej.

Pokud je to tim konektorem tak někdy (dočasně) pomuže zatlačit na notebok zhruba uprostřed pod displejem na notebok (nad klavesnicí) tam někde je ten konektor a obraz by měl naběhnout.

Dobrý den, bohužel to dělá vždy a i samovolně když pc nějakou dobu nechám a on se sám uspí. Počítač mám měsíc a 14 dní

To že to dělá vždy je skvělá zpráva, nemusíš nahrávat video o závadě, protože ji v servisu uvidí.Nicméně se reklamaci nevyhneš, není to chyba softwaru , ale je to chyba samotnýho stroje (hardwaru).

Moc dobrá zpráva to není ale moc děkuji

Dobrý den. Mám naprosto stejný problém od dnešního rána také s notebookem DELL Inspiron 15 7000 Gaming. Je opravdu zajímavé, že to dělá pouze při obnovení z režimu spánku. Nedělá to ani při přechodu do režimu hibernace, či při prostém vypnutí obrazovky. Kdyby jste na něco přišel jak to vyřešit napište to prosím tady. Děkuji. René

Zacal bych aktualizaci ovladace graficke karty...

Je to biosem, najděte na dell stránkách aktualizaci a poběží to

Super!!! Už se mi to taky vyřešilo po aktualizaci biosu

Reklamace mozna nebude nutna, pravdepodobne to delaji drivery graficke karty, pripadne nejaky bordel v aktualizaci windows. Kdyz nepomuzou ovladace, tak bych par dni s odeslanim na reklamaci jeste pockal, jestli MS nevyda nejakou opravu.

a do doby než vydají opravu ten počítač neuspávat ale vypínat.

Přesně tohle jsem si odvodil já a zkouším aktualizovat tu grafiku. Nastavil jsem si ať při zaklapnutí víka se notebook nevypne a obecně přechod do režimu spánku na nikdy.

Podívej se do správce zařízení jestli se ti samovolně neaktualizovaly nějaké ovladače. Zkus přeinstalovat ovladač Intel Management Engine Interface, mám zkušenost, že nesprávná verze ovladače pro konkrétní HW způsobuje např. nekorektní vypínaní počítače, kdy se notebook úplně nevypne je nutné ho vypnout natvrdo. Problémy s uspáváním by mohl být podobného rázu.

Dobrý den tím to není

Při úrovni Tvých znalostí jedině servis.