» Poradna » Notebooky

Notebook pro tři monitory

Dobrý den,pořizuji nový notebook a potřebuji, aby se k němu dalo zapojit najednou více monitorů - max tři. Nebudu na tom dělat žádnou grafiku. Jaké HW požadavky minimálně je potřeba?Děkuji Petr

Odpovědi na otázku

Počet monitor je závislých v podstatě na gpu. I běžná integrovaná (HD630 a pod.) umí 3 monitory bez problému.

Spíš bych řešil, jestli je na to dost výstupů (tzn má 3 výstupy? Je možné ho zadokovat (dnes už třeba i usbC umí 3 monitory... )

Díky za odpovědi. Určitě budu řešit něco s dokováním. Co přesně teda mám sledovat za parametry?

Pak je třeba řešit i ten dok. Používám třeba Dell co má dok přes usb C (popravdě na to nemůžu říct nic moc dobrého, občas si to dělá co chce ), ale pokud to nebude starý vrak, každý "moderní" notebook ty 3 monitory dá. U něj jen téma kam je zapojit (často má notebook jeden výstup (max dva) a šmitec, což jde teda řešit tím dokem

Notebook určitě bude mít výstup HDMI:https://www.suntech.cz/produkt/401021-clicktroni...