» Poradna » Notebooky

Notebook pro studenta VŠ ale i práci

Dobrý den, potřeboval bych pomoci s výběrem notebooku vhodného pro práci (program Helios orange), ale také pro studium na VŠ (Excel, Word). Skvělé by bylo také moci si jednou ve skulině volného času něco na něm zahrát (mluvím o 1 dni v měsíci) např. LOLko. Předem díky za rady!

Odpovědi na otázku

u hraní je úplně jedno, jak často to bude - buď na to notebook bude stavěný, nebo nebude. Každopádně, bez rozpočtu nemá smysl radit.PS: notesy s výkonem na hry bývají těžší, hlučnější a s menší výdrží na baterku...

bych to neviděl tak černě - na rekreační LOLko stačí v pohodě novější integrované grafiky...oststaní programy vypadají nenáročně, takže je to jen otázka jaká velikost (14"?), bude monitor? a jaký rozpočet (kolem 20 tisíc?) ?