» Poradna » Notebooky

Notebook pro solid works 2015, autodesk inventor profesional 2015

Prosím poraďte notebook do 20 tis

Odpovědi na otázku

Do 20 tisíc není nic....Software za x 10tisíc a chceš to dávat na ntb za takový pakatel.... nemožné...

Neuklepnul si se o 0

Samozřejmě, že na profi práci takovou věc za 20 tisíc neseženete. Ovšem pro školní účely studenta je dostačující cokoli, alespoň s procesorem i5, dedikovanou grafikou lépe Nvidia, než ATI, a minimálně 4GB RAM, raději však více. Jako perličku uvádím, že jsem rozjel Inventor 2015 i na integrované grafice Intel a nouzově bylo možné i něco vymodelovat.