Notebook pre studenta do 550Eur

Dobry den,

v najblizsej dobe by som rad kupil notebook, no po tyzdni hladania a porovnavania uz toho mam pomalicky dost a tak sa spytam este tu na Vas nazor. Doteraz som si vybral nasledujuce notebooky z ktorych si neviem vybrat :

www.alza.sk ...

Moje poziadavky resp. filter cez ktory notebooky musia prejst je asi nasledujuci :
Dvojjadrovy najlepsie Intel (okolo 2GHz)
Aspon 2 Gb ramky
Graficka karta (Ati 3430-3470 resp. GeForce 9300 ... resp. lepsie )
Minimalne 200Gb HDD
3-4 USB vstupy, HDMI vystup (nie je nutnost)
Wifi a BT nutnostou
Cena okolo 500-550 Eur.

Pouzitie : Word, pozeranie filmov, stredne narocne hry.

Shadow

Odpovědi na otázku

MSI nekupuj, notebook potrebuje kvalitne spracovanie, takze urcite znackove ako HP ci Lenovo. MSI ti da viac parametrov za tu istu cenu, ale zivotnost a poruchovost je velky problem. Zaujimavy typ moze byt aj Toshiba s HDMI vo velkosklade za 477 EUR bez DPH Satellite A300D-18I, Athlon RM70-2.00G 15,4"WXGA 3GB 320GB DVDRW ATI(256) WL BT CAM VHP