Notebook podla mojich prestav

Chcel by som kupit notebook do cca 40 000 SK a mam o nom aj jasne predstavy a chcel by som aby ste mi daco poradili:

Procesor: Intel Core 2 Duo minimalne 2GHz
AMD Athlon 64-X2 minimalne 2GHz

RAM: min. 2048MB (moze byt 2x1024 aj 1x2048)

Graficka karta: Minimalne 256 MB:
NVIDIA GeForce 8600M GT s 512 MB
NVIDIA GeForce 8800M GTX s 512 MB
ATI Mobility Radeon HD 2600 s 256 MB
Resp.iny konkurencie schopny ekvivalent

HDD: minimalne 5 400 otáčok a minimalne 120 GB

Komunikacia: Síťová karta 10/100/1000 Mbit/s
WiFi 802.11b/g
BlueTooth 2.0

Vstupy/vystupy: 1 x Sluchátka
1 x Mikrofon
1 x Line-in
1 x AV vstup
1 x Modem (RJ-11)
1 x Ethernet (RJ-45)
3 x USB 2.0
1 x FireWire
1 x TV Out (S-Video)
1 x Express Card alebo PCMCIA
1 x VGA
1 x HDMI
1 x Čtečka karet 5 v 1 (SD/MMC/MS/MS PRO/xD)

Bateria: výdrž aspoň 2 hodiny, optimalne by boli 3 hodiny

Operačný systém: minimalne Microsoft Windows Vista Home
Basic (optimalny by bol premium )

Iné: webkamera min 1,3 Mpx

BONUSY: Hybridní analogový a digitální (DVB-T) TV Tuner, Snímač odtlačkov prsta

Moje tipy:
h10010.www1.hp.com ...

www.alza.sk ...

Nove tipy si vitane

Odpovědi na otázku

Pokud se trošlu uskromníš, tak tento: www.alza.cz ...

Brali bych to HP, motivuje mne cena vs výkon, záruka + servis, design

grafika 8400 nic moc..spis nic, nez moc; teda aspon podle toho co pise, ze chce

asi bych sel do acera 5920, z toho vyberu..
ale nejsem si jistej, jak je na tom dneska se zakaznickym servisem
jinak bych si asi slozil neco od Dellu. maji lednove slevy a aspon z mich zkusenosti super zakaznicky servis

v podstate, to co mam v podpisu me prislo nedavno na jenom o trochu vic, nez jsi ochotny zaplatit

no do vacsej ceny nejdem....napisal som sice do 40k ale bol by som radsej keby to bolo do 35k...a dell som pozeral a potom co som si poskladal to co chcem mi vysla cena cez 40k