» Poradna » Notebooky

Notebook pípá.

Dobrý den, mám notebook ASUS X751LB-TY014H a někdy si zapípá.Nevím čím by to mělo být, pípá bez ohledu na situaci, při hraní her, prohlížení internetu i párkrát, když mám otevřenou jen plochu. Prosím o pomoc, je to dost otravné a budí ve mě dojem, že s notebookem něco je. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Možná přehřívání nebo se zadírá větrák.Je to nějaký konkrétní "beep code"?

Ty si mu dal, bude čumieť ako puk na pípátko ZD noťasa - beep code.Zrejme mačká ozvučenú klávesu caps loock, ani o tom nevie.

Caps lock nemám ozvučený.

Bez ohledu na situaci, jak by se mohl přehřívat, když jsem jen na ploše.

Nejspíš to je beep code BIOSu. Nejčastěji pípne jen jednou, našel jsem si něco více o beep kódu na Wikipedii a nejspíš to znamená, že POST testy proběhly úspěšně. Nevím jestli to je Award BIOS, ale nejspíš ano, protože taková chybová hlášení u 2 dny starého notebooku se mi zdá divné.

Pokud jsi už ve Windowsu, tak POST testy už dávno proběhly a BIOS nemá co pípat. Navíc pípnutí při Post testech jsem neslyšel už pěkně dávno. To jsi četl starou informaci.

Jde o vylepšení a aktualizaci Windows, aby se neusínalo u PC.

Každý z nás si musí občas odpípnout.

Mam rovnaky "problem" (tusim aj rovnaky ntb). Mas windows?Ja tam mam ubuntu tak som to pripisoval jemu.Odhadujem to na piskajucu grafiku alebo na piskajuce kondenzatory.Podla tohto clanku(komentarov) to moze byt podobny problemhttps://www.abclinuxu.cz/blog/trained_monkey/2016/...

Já myslím, že to bude HDD, nebo grafika. Ano mám Windows 8.1 Při psaní tohoto my zase pípnul. :/

..možná vadné tlumiče

Začínám podezírat Harddisk, nebo grafickou kartu >_<

jj děje chce nakrmit přestavsi to