» Poradna » Notebooky

Notebook nevyhledá WIFI (dříve ano), u ostatních zařízení není problém

Zdravím, na notebooku (HP 250 G5) nelze vyhledat žádné wifi sítě. Ostatní zařízení nemá problém s připojením. S připojením nebyl problém, dokud člen rodiny nezačal "čistit" ntb.. na kabel ntb funguje. Wifi je zaplá, zkoušela jsem i tovární nastavení a bez výsledku. Neví prosím někdo, čím by to mohlo být? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nemas na routwru nastaven kanal 13 a ten tvuj ntb jej nevidi?

Nebo preinstaluj ovladace. A opravdu necidi zadne site?