» Poradna » Notebooky

Notebook nepříjmá signál z expanderu(opakovače), ale z původního modemu

Dobrý den,Ve svém domě mám internetové připojení zařízené prostřednistvím wifi a zároveň v druhém patře mám zapojen takzvaný expander, který příjmá signál z wifi a vytváří pro mě druhý zdroj signálu pro lepší připojeni v druhém patře, nikdy s tím nebyl problém a díky expanderu jsem v druhém patře příjmal signál z wifi na 4-5 čárek místo 1-2 která bývala bez něj, problém nastal až minulý týden kdy jsem se odhodlal k přeinstalování OS, od té doby kdykoliv se připojím na wifi signál jde pravděpodobně z dolního modemu jelikož je velmi slabý, ale pokud nejsem připojen, ukazuje se mi v nabídce bezdrátových připojení že signál má plnou sílu(tedy připojení z expaneru) ale jakmile se připojím signál je slabý... Po přeinstalování jsem dokonce zůstál na totožném OS proto mi nejde do hlavy kde se mohnla stát chyba... Budu rád za každou radu, předem děkuji

Odpovědi na otázku

Pamatam si, ze niekto mal rovnaky problem a napravilo sa to az po update ovladaca pre wifi kartu.

Zkusil bych v nastavení wifi poštelovat "agresivita roamingu" a dát to na nejvyšší - tím pádem by si měl notebook víc snažit přepojit se na silnější signál, ikdyž má ještě nějakej signál z původního zdroje.