» Poradna » Notebooky

Notebook nejen pro vysokou školu

Zdravím jak říká nadpis jsem tu abych vás požádal o radu a tip na notebook.Potřebuji ho na vysokou školu , ale rád si i něco zahraji (nato mám stolní pc vím) ale i přesto bych na něm v případě nouze rozběhal League of Legends (medium třeba),Guild Wars 2 ( klidně low) a nebo klasiky ala Mass Effect ...rád sem tam kouknu na film takže 500gb HDD,SSD nepotřebuji. Rád bych se vlezl do 15 000 kč . OS nepotřebuji , s tím si poradím .Děkuji !

Odpovědi na otázku

Edit - DVD mechanika taky není potřebná

https://www.alza.cz/acer-aspire-v3-571g-black... Tento NB je asi to nejlepší co za tu cenu pořídit, tvé požadavky by měl hravě zvládnout, GW2 které je z her co si uvedl nejnáročnější pofičí i na střední / vysoké v nativním rozlišení a bez stínování .

Vzhledem k tomu, že se tady tohle téma ( tedy "notebook pro vysokoškoláka, dítě, babičku, tchyni" atd atp ) řeší asi tak 7x do týdne, nebylo by lepší se nejprve porozhlédnout a nezakládat nové vlákno na téma, které už bylo 1000x vyřešeno?

Ten Acer je výkonější než oba zmíněné. Má již novou generaci GPU pro rok 2013. Použitá grafika GT730m je výkonově nad úrovní GT640m. Výkon GPU v danné cenové relaci je následující : GT730m > GT645m > GT640m > GT635m > GT630m. Rozdíl mezi GT730m a GT630m je poměrně výrazný.

Pokud se bude tahat na přednášky tak bych se vysral na nějakýho Acera ale vzal něco co se nerozpadne po půl roce. Takže Lenovo E431 apod.

Ta Konstrukce je opravdu tak zlá ?

Mám Acer v práci 7 let a nemám s ničím problém. Říct že ACER nebo jiná značka jsou nekvalitní je hloupé. Pokud bývá nějaká nedokonalost, bejvá to vždy v rámci danné řady a nikoli celé značky. V šasí bych problém neviděl bude-li se k tomu člověk chovat normálně.