» Poradna » Notebooky

Notebook nejde zapnout

Dobrý den, mám probém. Dnes jsem rozebral svůj notebook aby jsem ho vyčistil a přepastoval. Celý jsem ho složit a vše zapojil. A notebook se nechce zapnout. Hned po stisknutí tlačítka potichu zabzučí, cvakne a vypne se a pořed dokola se snaží zapnout cvakne a hned se vypne. (Cvaká HDD) nevíte v čem by mohl být problém ? Výměna HDD nepomáhá.

Odpovědi na otázku

Po výměně pamětí RAM začal notebook fungovat, ale teď nejde displej

To musíš vědět ty co jsi při tom rozebírání a skládání nezapojil a nebo rozbil

To je tak když amatéři dělají to co neumějí.Dobře Ti tak.