» Poradna » Notebooky

Notebook nejde zapnout

Když zapnu notebook DELL, normálně se mi nastartuje, všechno je normální až do chvíle kdy se tam má objevit takový ten čtvereček, aby se přihlásil uživatel. V tu chvíli se tam ukáže Odhlašování a nic víc to už neudělá. Nevíte co to může být?Předem děkuji za jakoukoliv odpověď

Odpovědi na otázku

Zkus nouzovy rezim.

máš systém až "po štrorček" rozmrdaný, ostatné pred štvorčekom je v naprostom poriadku.

Možná virus... Zkus nahrát na CD liveOS nebo primo nějaký liveos kde je antivirus a nechat prohledat na viry. Nebo pokud to ma tlačítko NOVO ci reset a dat systém do recovery nebo zkus úplný reinstall.