» Poradna » Notebooky

Notebook nejde zapnout

Ahoj, mam problém a potřebuji poradit.Mám notebook, který nejde zapnout (bez napájení, jenom baterka). I po připojeni kabelu se nic nestane. NTB se nepustí. Ani nesvítí diodka, která ukazuje propojený kabel. Dříve svítila.Může tento problém být špatnou baterií? Nebo je problém někde jinde?Děkuji předem za pomocMarek

Odpovědi na otázku

A teba nenapadlo, že chyba môže byť v adaptéri na napájanie? Keď ide na baterku, ale po zasunutí sa neprepne do napájania zo siete - adaptér do NB nič nedodáva, inak by napäťová a napájací blok v NB zaregistroval toto pripojenie a prepol na neho.

Když vyndáš baterii a připojíš zdroj, tak taky nic?Pak to baterkou nebude.Takže buď špatný zdroj nebo konektor nebo základní deska.