» Poradna » Notebooky

Notebook nefunguje

Ahoj, mám notebook tak 2 týdny, všechno bylo v pohodě. Jenže pak mi to napsalo nějaký error a nešel spustit tak sem ji dal to továrního nastavení a dále sem vybral aby se zachovali soubory. Jenže ono to po vypnutí znovu naskočilo tak sem byl nucen udělat tovární nastavení. Poté na mě vyskočilo normální zapínání Windows 10 ale potom, Probíhá příprava. Najednou vyskočila tabulka : Install WindowsThe computer restarted unexpectedly or encountered an unexpected error. Windows Installation cannot proceed. To install Windows, click "OK" to restart the computer, and then restart the Installation. Pak tam bylo tlačítko to "OK" které když zmáčknu y naběhne to stejně po restartu znova. Shift + F10 jsem zkoušel. Také to nezafungovalo.. Zkoušel sem dávat DVD od Windows 7 ale stále to stejné... Je možné že je to diskem?? Díky...

Odpovědi na otázku

Ano je možné že to je diskem stejně jako jinejma věcma. Ale co myslí typovacky kdyby jste ten Disk otestoval.