» Poradna » Web a internet

Notebook-nefunguje internet

Zdravím mám problém s internetem na mém laptopu. Měl jsem technické problémy a tak jsem musel přeinstalovat win. potom co jsem PC rozjel nechce se to připojit k internetu jak wi-fi tak kabel nevim co s tím poraďte prosím

Odpovědi na otázku

Nainstalovat potřebné ovladače ze stránek výrobce notebooku.

Pravda to mě nenapadlo zkusím to zítra jelikož momentálně mam k dispozici jen telefon a netebok (zapoměl jsem zmínit MSI GE72 2QC Apache) ktery je bez urcitych programu k nicemu :D. Díky