» Poradna » Notebooky

Notebook nedetekuje baterii

Zdravím,mám starší NB Acer Aspire 8930g. Stará baterie v něm klekla, tak jsem nyní koupil novou od Avacomu, ale NB ji nedetekuje. Když ji tam vložím a zapnu počítač, tak normálně funguje, ale Windows (ještě používám W7) mi hlásí, že baterie není připojena. Předpokládám, že se baterka tedy ani nenabíjí...?Lze to nějak vyřešit?

Odpovědi na otázku

Nelze, evidentně baterie není kompatibilní. Ovšem je otázka, jestli původní baterie opravdu klekla, jestli to nebyla závada notebooku?