» Poradna » Notebooky

Notebook nebo tablet

Chodím první rok na gympl, a táta mi slíbil, že za vyznamenání mi přispěje určitý obnos na jednu věc. Vyznamenání se blíží a já jelikož stále nevlastním svůj počítač (samozřejmě, že doma máme počítač, ale nemám svůj vlastní), rozhoduji se, mezi mezi herním notebookem http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp a tabletem http://www.datart.cz/Tablet-APPLE-iPad-with-Re... nejspíš bych volil tablet, ale přece jen... Jelikož mám rád firmu Apple (a přesto od nich prozatím nic nemám), našel jsem na prodej na netu i jeden použitý Macbook air 11, za poměrně stejnou cenu jako ten HP. Co byste zvolili vy?

Odpovědi na otázku

HP probook neni herni , ale firemni notebook.

neřekl jsi vůbec, na co to zamýšlíš. Pokud chceš něco na blbnutí, hraní her, surfování a podobné kraviny, tak si klidně vezmi tablet. I když osobně si myslím, že na Android tabletu nějaké vyšší třídy bys měl mnohem větší možnosti jak aplikací, tak třeba práce se soubory - připojení k PC, posílání přes bluetooth apod.Pokud ale uvažuješ, že bys třeba taky na tom potřeboval pracovat - psát seminárky apod. tak vezmi rozhodně notebook. Na tabletu se totiž pracovat fakt nedá.

Přesně tak, tablet se pro práci nehodí. Primárně je se hodí pro zábavu. Samozřejmě se to dá, ale daleko komfortnější je klasická klávesnice a plnohodnotný operační systém.

Napiš jaký máš celkový finanční rozpočet na Noťas,spíš ber Noťas pokud chceš na tom pracovat na tabletu se pracovat nedá ten je opravdu spiš pro zábavu,cestovaní,apod....To HPečko je špatný

To co tam máš není herní noťas, ten bude stát minimálně 2 x tolik. Pokud by jsi ho měl na školní využití tak proč ne a k tomu si na hraní kup ten tablet.

Mohl by mi tady někdo teda poradit nějaký slušný notebook na hry do cca 15.000?