» Poradna » Notebooky

Notebook nebo stolní Pc

Dobrý den nemohu se rozhodnout jestli si mám koupit ultra book nebo stolní pc který by byl na stříhaní videí a občasné hraní s Kamarády notebook 2 jádro i5-3317U 2.5ghz, AMD radeon 7670m 2Gb. nebo stolní pc

Odpovědi na otázku

Obcasne hrani ceho? Strihani jakeho videa, v cem? Selsky rozum a google radi rozhodne PC, takove to domaci zvykani muze zvladnout i ntb, ale nebude levny (a vubec ne vykonny jako pc).

Takže na této grafické kartě toho moc nerozjedeš.Pokud chceš notebook na hraní na nějaký lepší detaily tak alespon 25k.Co jsem se koukal tak tuto grafiku má notebook okolo cc 16k .Za co by si mohl mít pc na kterom by jsi hrál alepon na střední detaily.V téhle ceně určitě stolní pc.

Jakmile je tam hraní her a stříhání videa, tak jednoznačně stolní PC!