» Poradna » Notebooky

Notebook na práci, foto a střih videa, 3d modely do 30000,-kč s DPH

Zdravím všechny,rád bych vás požádal o doporučení notebooku do 30000 s daní.Notebook by měl sloužit ke každodenní kancelářské zátěži, časté úpravě fotek, střih videa z gopro, časté prohlížení výkresů v DXF a časté využití softwaru pro prohlížení 3d modelů a sestav (step).Rád bych upřednostnil značky DELL, ASUS, LENOVO a HP, ale rád dám na doporučení.Představa o hardwaru:Display min full HD, 15,6"-17,3"ideálně HDD+SSD (1T+128GB), případně pouze SSD (256GB)dedikovaná grafikamin. 8GB RAMpodsvícená klávesnice výhodou, né podmínkou.Čím lepší baterka a kompaktnější design v hliníkové těle, tím lépe. Také není podmínkou.Budu Vám vděčný za fundovaná doporučení.Hezký den

Odpovědi na otázku

mrkni na herní stroje - od HP je to Omen, maj víc modelů, tak si je projdi.Ideální by byla mobilní pracovní stanice typu HP Zbook (krom Zbook U) nebo Dell Precision ale to se cenově nevejdeš.

Diky, mrknu na to