» Poradna » Notebooky

Notebook na nenáročnou domácí činnost a hry- war thunder, WOT, minecraft

Ahoj koukám po vánočním dárku pro svého mladšího brášku, který aktuálně jede na mém starém hp probook 4530s. Na notebooku jen kouká na netu hraje netové hry a kouká na youtube, semtam si stáhne s fotáku fotku a tu si lehce poupraví- takové ty náctileté blbiny :). Office apod jsou využity rodiči a táta si semtam zahraje World of Tanks. Bratr si hraje jen minecraft a war thunder. Nicméně notebook dosluhuje a tak hledám něco jakoby lepší náhradu- Hlavn v oblasti grafiky tápu, jeslti bude dostačovat něco s geforce 820m, nebo 840m na tyto činnosti. Případně jeslti se oplatí hledat i ve vodách AMD a jeho grafik

Odpovědi na otázku

na to si myslím že ti stačí nějaká intel HD grafikahttps://www.alza.cz/fujitsu-lifebook-a514-d24...

no ten stavajici hp ma jak integrovanou intel hd 3000 tak i dedikovanou ati hd 6490M procesor intel b940 takže výše vypsané grafiky jsou asi lepší než to co tam je aktuálně jo

nikdo nepomuže?

Pokud se tam hrajou hry, nebylo by fakt lepší postavit desktop ?