» Poradna » Notebooky

Notebook na hry do cca 20 000 Kč (800€)

Dobrý deň, mohli by ste mi poradiť NB maximálne do tejto sumy s ktorým by sa dali hrať aj hry? Nemám žiadne iné požiadavky stačí mi FHD displej mohol by byť kvalitnejší disk minimálne 512 GB. Za tipy vopred ďakujem.//upraven název dotazu z "ND do 800€". Mimochodem, když už se ptáte na české poradně, tak co se aspoň obtěžovat přepočítat tu cenu na CZK? Euro není naše nativní měna a poradit chcete vy. Admin//

Odpovědi na otázku

Stačí FHD a 512GB - takých je plno, ale na mnohých si kvalitne hry nezahráš. A čo CPU? A čo GPU, RAM, konektivita, sieťové pripojenie a pod.? Potom sa tu ozveš, uvedieš nejaký low-end NB (hlavne s FHD a 512GB) so 4GB RAM, CPU nejaký i3 a budeš sa sťažovať, že nezvláda napr. Minecraft....

za 800 mas slusny notebook do kancelarie. Notebook na hry nekupuj ziadny, ak chces hrat hry, kup desktop. Ale ani v casoch "lacnych grafik" nebol desktop na hry za 800€, dnes nekupis ani grafiku za 800€. 1700€ mas ryzen 5600x, 3060ti, 16GB ram...

Ber to takhle, na hry nemá smysl brát cokoliv slabšího než je 1660Ti, RTX2060 nebo 3060. To už je lepší došetřit než kupovat něco s 1650 a za rok to vyhodit.

Zatiaľ som našiel toto ale nemám žiadne skúsenosti ohľadom konštrukcie hlučnosti alebo dispeja. Je to dobrá voľba alebo sa dá nájsť niečo lepšie? https://www.mall.sk/notebooky-uhlopriecka/msi...

Acer Nitro 5 - NH.Q7JEC.004