Notebook na hry do 35000 KC

poradte pls notebook do 35000 kc  na hry nejlip asus s x1600

Odpovědi na otázku

Pokud na hry... tak doporučuju jak jen to je trochu možné stolní kompl... Loni jsem kupoval taky na VŠ notes a nakonec jsem stejně musel upgradnout doma stolni komp a hraju na něm.. vyjde to nehorázně levněji za mnohem vyšší výkon.

Pro tyhlety pozadavky je asi od asusu nejlevnejsi Asus A6J Q008     (Intel Core Duo - 1660, Ati Mobility Radeon X1600 až 256 MB , Ramka 512)Ja sem si ale pred tydnem koupil Acer TravelMate 4272 WLMI (verze s X1600) a sem nad miru spokojen rozjede to uplne vse i na Hight detaily. Ted de sehnat uz za 32 000 KC s DPH.

suhlasím, le tu ramku by som dal minimalne 1Giga

Aj ja chcem tento nb. Si s nim spokojny ?? Neprehrieva sa ?? Ako je to so sasi? Uz si testol x1600 v 3Dmarku ?? Ak ano hod sem dake ciselka..Uff dost otazok. Dik

Aj Bf2 ??

ano, aj BF2. Já mam MSI s Turionem 1600 MHz, GB RAM, 256 MB ATI x1600 a BF2 na normální detaily chodí krásně, všechno na max (vč. AA) už je vidět pocuk...

Na hry neni zadny NB, nicmene za 35kKc uz muzete koupit takovy NB, na kterem hrat hry lze. Vyse navrhovane Asusy budiz prikladem (ikdyz Core Duo na hry?.. :o))) ).

Pri psani treba do skoly jede vetsinou bez vetraku , ale kdys hraju napr. DOOM3 tak docela topi , ale to je pochopitelne . Jinak sem nad miru spokojen vsechno funguje jak ma proste parada. Ted mi jen trochu stve Win. XP hom. nejak mi to nejde propojit s PC - Win. XP prof. ale to se snad podda .

lidi a co říkáte na tento? Můj nastavájíci http://www.czechcomputer.cz/product.jsp

Parametry perfektni , ale ta cena by byla uz na me moc.

Nedavno (asi pred tydnem) jsem si kupoval notebook (i na hry). Rozhodoval jsem se mezi zminovaným a novym A6T s Turionem X2 (64 b, dual core) a nVidia GeForce Go7600. Vybral jsem si A6T - ma vetsí a rychlejsí disk a taky si myslim ze AMD je na hry lepsi.

Chcem si kupit NB, na ktorom by som rad hral aj nave hry. Mam vyhliadnuty tento:http://www.czechcomputer.cz/product.jsp mi povedat nieco o tej grafike GeForce Go7600 ??? Nikde se jasne nepise, ktora je lepsia,ci tato alebo ATI X1600?Poradte pls.dakujem

Zdroj: http://compreviews.about.com/od/video/a/NoteVidSpec.ht... following chart lists the current crop of graphics processors for laptop systems from the two companies. They are listed in the approximate order of performance from highest to lowest. Portables that will be used for gaming should have at least a minimum of 128MB of dedicated graphics memory but preferably higher.NVIDIA GeForce Go 7900GTXNVIDIA GeForce Go 7800GTX ATI Mobility Radeon X1800 NVIDIA GeForce Go 6800 Ultra ATI Mobility Radeon X800 NVIDIA GeForce Go 7600 ATI Mobility Radeon X1600 ATI Mobility Radeon X700 NVIDIA GeForce Go 6600 ATI Mobility Radeon X600 NVIDIA GeForce Go 7400 ATI Mobility Radeon X1400 NVIDIA GeForce Go 7300 ATI Mobility Radeon X1300 ATI Mobility Radeon X300 NVIDIA GeForce Go 6200

dobry notas, aj cena je super, ono Go 7600 je cca rovnaka ako mobility X1600v niecom je lebsia jedna v niecom druha.

Dobra volba . S timhle strojem se nemusis bat programu ci her ani v blizke budoucnosti.

Mozna ale bych vzal ACER TRAVELMATE 4272WLMI (s grafikou ATI Mobility Radeon X1600) . Sice ma 512 ramky ale inak ma vse ale je zase levnejsi . Ja sem si ho koupil a jsem uplne spokojen . ps: ramky muzes dokoupit vzdicky.

Já osobně bych nekoukal po noteboocích s diskem 5400 rpm. Frekvence disku je při novějších hrách jedna ze zásadních věcí. Nejlepší co jsem zatím našel byly konfigurovatelné notebooky na www.vbi.cz Dají se navolit poměrně kvalitní sestavy za dobrou cenu.

notebook nie je na hry - ziadny, kvoli ergonomii a grafike.

Richly disk je sice fajny , ale jen pokud jedes ze site ,kdys jedes z baterek tak je doslova prokleti ,ponevac ti energii z NB rovnou saje.