Notebook na dobírku

Ahoj, chci si objednat notebook na stránce notebooknamiru.cz ....možnost platby je na dobírku nebo předem z čehož preferuji na dobírku. Chtěl bych se zeptat jakou mám záruku, že nezaplatím zničené zboží, popřípadě jak se řeší reklamace. Jaká opatření mám podniknout, abych se nestal obětí chyby v systému?

Odpovědi na otázku

to se neda vybrat notebook treba na mironet.cz, alza.cz, czc.cz nebo alfacomp.cz ? kde je zaruceno dobre baleni a pripadna reklamace bez problemu ?

sam jsem objednaval nekolik notebooku a vzdy byly OK

Chtěl bych nakonfigurovaný notebook....ptám se spíš jen preventivně....co jsem četl na fórech, tak je to seriozní prodejce

riskovat posielanie takychto veci na dobierku moze len blazon....
Na poste im to padne, praskne display a si v prdeli, nakolko ti to nijaky vyrobca neuzna..a teraz sa hadaj s nimi, ze to na poste rozbili...

i prd pane rado Nic se tomu nestane
Hardware,celá PC,LCD monitory,notebooky..........se kupují přes internet zcela běžně a bez problémů.tak ho nestraš

mám ntb přes net = pohoda , ale hlavně podle zákona můžeš bez udání důvodu zboží v původním stavu vrátit - viz záruční podmínky dodejce.

Nepochopim ako niekto moze povedat ze to pride rozbite a podobne dristy OMG. Si myslite ze k predajcovi to dodavatel posiela teleportom, resp. santa clausom??
Posiela to spedickami a postou. A to by som povedal,ze to neni extra rozdiel co sa tyka bezpecnosti prepravy voci poskodeniu.
Takze bat sa takejto kraviny je z cestne!

Prosím tě, hlavně před si před objednáním přečti poštovní řád a zajdi za vedoucí pošty a s tou prober tohle - už nějakou dobu lze za mírný poplatek rozbalit zboží na poště před zaplacením dobírky. Nemyslím, že bys tam notebook spouštěl, ale můžeš zkontrolovat, zda ti nepřišla cihla, zda není viditelně poškozený atd.

Jestli ti ale šlo jen o to, zda to dojde v pořádku, tak si jsem skoro 100% jistý, že ano. Moje rada je pro případ, že se kupuje něco od potenciálně nespolehlivého prodejce.