» Poradna » Notebooky

Notebook na diagnostiku

Dobrý den,hledám nějaký levný notebook na diagnostiku aut,program je VAG-COM,rozhoduji se mezi značkou Dell nebo HP,děkuji za odpověď.http://www.levnapc.cz/notebook-dell-latitude-e6... http://www.suntech.cz/produkt/360307-hp-250-g4-...

Odpovědi na otázku

Latitude jsou držáky, bral bych ten. Navíc sice neznám ten SW, ale na W7 pracuje všechno, na W10 může být problém.

100% Dell. kvalitní stroje

Podle mne maj jeste lepsi povedomi lenova delana podle IBM, tj. x201, x220, t410, t420, t510, t520. Lisi se velikosti, pak ty co maj oznaceni xx20, maj lepsi cpu (tj. jsou vykonove srovnatelne s i5 v notesech za 15k). Do 7k se da poridit super masina, ktera si po strance cpu nesedne na prd*l ani proti novemu notesu.Hlavne jde o to ze je to jina kvalita nez dnes. Kolikrat je problem ji dneska koupit i pokud jsou na to prachy. Hlavne ty stroje bivaj jako nove, pokud teda nejde o B kategorii. Taky be to mnelo snest hrubsi zachazeni, jakoze snesou. Supr je taky plnohotnostna klavesnice, jen tam teda neni numericka, ale jinak jsou tam snad vsechny klavesy a neni potreba laborovat na nejakym fn+ cosi.Urcite bych chtel aspon 4gb ram, hdd je asi celkem sumak, win se vlezou a pokazde zbude misto.viz. https://www.gigacomputer.cz/notebooky/[order]=cheap&filter[parameter][837][values][0]=Core+i5&filter[description]=&filter[vendor][0]=41&page=0PS: Sam mam jete x200s a tezka spokojenost, win na to nejsou sice to prave diky vykonu cpu, ale linux na tom lita jak dive.

Core 2 Duo SL9400? To by mělo být na jakékoliv Windows naprosto dostatečné.

Ja netvrdim ze to nejede obstojne, ale vuci c2q q9550 je to teda poznat. Na linuxu lita jak nove notes, neni co resit. Holt na filmy, web a obcasne kancl uprednostuji linux a na stolnim mam win jen kvuli zvukovce https://www.czc.cz/creative-labs-x-fi-elite-... , ktera sice pod linuxem jede, ale nejede externi box.

Cez aky port diagnostika komunikuje s notebookom? (USB ?)Pytam sa preto, ze som kedysi mal diagnostiku a ta vyzadovala PCMCIA kartu s firemnym konektorom.

Komunikuje přes USB,šéf chce W 10 ale že W 7 je určitě stabilnější a vychytanější to snad jasné,navíc pokud se nepletu tak mají podporu do roku 2020.

Ten HP má nevýkonný procesor, pomalejší disk a vyšší cenu. Ale bude mít záruku delší, ne? Já bych radši ten Dell.

starší Dell Latitude je rozhodně lepší volba než sebenovější lowend plastovej křáp typu HP250. Je to asi jako srovnávat novou Fabii a 3 roky starej mercedes vyšší střední třídy.. Jen pro použití v dílně bych dost doporučoval vyměnit disk za SSD, cena 120GB modelů je už dost nízká a nevadí tomu otřesy a občasné bouchnutí...

To automobilové porovnání mi nějak nesedí.Ale s tím SSD diskem je to dobrý nápad a pořád to nebude stát tolik, co ten HP.