» Poradna » Notebooky

Notebook na běžnou práci a občané hraní

Dobrý den,chtěl bych si pořídit nový notebook, ale moc se v nich nevyznám a potřeboval bych poradit. Využití by bylo hlavně na sledování filmů, občasné hraní her a běžnou práci(word, internet...). Cenové rozpětí jsem si nastavil na 15 - 20 tisíc.Díky za rady

Odpovědi na otázku

Určitě najdeš do 20K nějakej takovej notebook, jako píšeš. V tuhle chvíli nemám čas hledat, ale zcela jistě vím, že nějakej MSi se zaručeně najde a zahraješ si na něm i nejnovější hry. ;)