» Poradna » Notebooky

Notebook na běžné užití do 15 000 Kč

Dobrý den. Jelikož se v noteboocich vůbec nevyznám tak se obracím na vás. Potřeboval bych doporučit nootebook do 15 000 Kč. Využíván by byl na klasické věci jako prohlížení internetu, youtube, filmy, word, powerpoint. Ne nic náročnějšího. Uhlopříčka 15,6 palců nejméně. Nejlépe s nějakým kvalitnějším displayem kvůli horšího zraku. Díky moc za odpověď.

Odpovědi na otázku

Jak horší zrak? Kvalitnější IPS jsou FullHD, což pro někoho s horším zrakem už může být moc a HD TN displaye jsou zase k zeblití.Kup si něco levného a k tomu normální monitor, abys na to viděl.