» Poradna » Notebooky

Notebook modrá smrt

Notebook se bohužel v systému sám od sebe pár minut po zapnutí vypíná (resp. z ničeho nic hodí modrou smrt). Nepodařilo se mi přijít na to proč. V BIOSu vydrží zaplý nonstop

Odpovědi na otázku

Protože tě ani nenapadlo zde uvést zcela zásadní informace o BSOD - tedy hlavní kód chyby - tak se laskavě uklidni a nejlépe bude, když si přeinstaluješ OS. Co také jiného bys měl čekat, když jsi skoupý. Uč se.

Záleží, co sis tam natahal za svinčík..

Ahoj, auto mi chcípá, co by to mohlo být za vadu? Sorry, neřeknu vám ani jestli je to nafta nebo benzín.Člověče, co takhle říct co to je za notebook, jak je starý, jaký je kód chyby…

Modrá je dobrá.. A když se ti líbí čučet na Bios nonstop.. není co řešit..