» Poradna » Notebooky

Notebook Mini DisplayPort připojení monitoru LCD 240Hz

Ahoj,chci koupit monitor, který umí 240Hz a připojit jej k notebooku (Mini DisplayPort 1.2)U monitoru se uvádí, že balení obsahuje: DisplayPort kabel.Předpokládám, ale že tam nebude kabel s Mini DisplayPortem.A mám dotazy:1. Zvládá Mini DisplayPort verze 1.2 u LCD monitoru 240Hz ?(LCD monitor je je Full HD 1920 × 1080, DisplayPort 1.4)2. Mám koupit redukci nebo rovnou kabel Mini DisplayPort to DisplayPort verze 1.2 ?

Odpovědi na otázku

A tajny NB zvladne 240Hz?

Mám tedy úplně jiný monitor, ale byl u něj kabel DP/miniDP ... takže bych nespěchal nebo se zeptal.

Díky.Tak se konečně ozvali z info linky PHILIPS a je tam klasický DisplayPort kabel.

... tedy DP/DP? Asi je lepší přímo kabel DP/miniDP než redukce.