» Poradna » Notebooky

Notebook mi odmítá najít jakoukoliv wifi síť, žádá mě o zapnutí wifi v notebooku

Dobrý den, stal se mi menší problém s notebookem. Kdykoliv se potřebuju připojit na wifi, notebook mi napíše, že nebyli nalazeny žádné sítě, a je potřeba wifi v notebooku zapnout. Chci se optat jestli to nejde zpátky nahodit nějakým tlačítkem.

Odpovědi na otázku

Návod nevymyslel nikto?

Jelikož je na světě jen jeden výrobce, který vyrábí jen jeden typ notebooku - použil bych kouzelné zaklínadlo "simsalabimwifizapnise" a bude to určitě fungovat......

Dobry dotaz pre vestirnu.Ked chces radu v pocitacovej poradni, treba napisat presny typ notebooku, operacny system a verziu ovladaca Wifi karty.

jestli máš na ntb čudl na to, není problém. V mém ho mám ze předu v levo, posunu a je to

koukni na klávesy c dur s F

Moja baba tvrdi, ze mam "čudl" nekde inde.Ale kto si kupi notebook a neprecita si navod, mal by ho vratit, pretoze na pouzivanie proste nema.Mimochodom, ked autor vlakna nema na to, aby si vymyslel nejaky NICK, tak tazko pochopi akukolvek radu.

isto chasník z Hodonína co na kuráž si dal moc vína, aby si sem dovolil vůbec vstoupit- Nedokázal ani opsat správně hlášku