» Poradna » Notebooky

Notebook Lenovo Y700 (vypadává klávesnice)

Ahoj, mám notebook a v posledních dobách se mi často vypadne klávesnice a nejde ani restart, musím to vypnout na tvrdo.. Neví někdo co s tím ? za každou radu budu rád!

Odpovědi na otázku

Ve správci zařízení odinstalovat ovladač klávesnice a dál to půjde samo.

Děkuji moc, ale mohu se zeptat co poté se bude dít ?

System najde novy a funkcni ovladac.

Dobrá díky, pardon já sem v tomhle kapičku nový mohu se zeptat jak přesně ovladač klávesnice odinstaluji ?

Start - ovladaci panely - spravce zarizeni. Tak nejak.

No jasně, tam jsem ale spíš jde o to že nwm jak ve správce zařízení odinstalovat ten ovladač

Já to nevím z hlavy taky. Zkratka klikat a myš má dvě tlačítka. A urcite nemas system v čínštine.

Takhle jako který z toho -> http://prntscr.com/gjcld2

To je jedno. Zkus

Hej tak díky moc, a snad to bude fungovat

občas pomáhá tohle ... odpojit zdroj od notebooku, vytáhnout baterku a na více jak 15 vteřin stisknout power tlačítko. Následně provést update biosu na poslední verzi.Jinak reklamace, tyhle notebooky s tou klávesnicí mají problémy obecně, není to kusová vada.

Tak moc díky, kdyby se to opakovalo tak to udělám :)